PUT x LoveLas – ZIMOWA charytatywna wycieczka biegowa

Opublikowane przez admin w dniu

3 lutego 2024 w Dworku Mycielskich w Wiśniowej

ZNOWU pobiegamy sobie towarzysko w pięknych okolicznościach przyrody w okolicach Wiśniowej i znów przez schron kolejowy w Stępinie. Jedno jest pewne – po tym wydarzeniu będziecie wybiegani, najedzeni, rozbawieni i naładowani pozytywną energią na dalszą część zimy.

Szczegóły:
Wpisowe – 30 zł od osoby i całość przekażemy na cel charytatywny, więc zachęcamy do tego aby się nie ograniczać do 30 zł. Będzie fantastycznie jeśli wpłacicie trochę więcej.

Zbieramy środki finansowe dla Hospicjum w Rzeszowie

Docelowo mamy miejsc dla około 200 osób. Na imprezowiczów będą czekały dwa namioty 5*10 metrów z opcją ogrzania i dostęp do sal w dworku. Być może tym razem nie będzie wiało i uda nam się je ustawić. Jeśli aura pozwoli, dosypie śnieg i koniki nie strzelą focha jak poprzednio to będą atrakcje w postaci kuligu z końmi lub przejażdżki bryczką jeżeli śniegu nie będzie. Będzie też ognisko, animator dla dzieci, być może zwiedzanie dworku i oglądanie wystawy zdjęć.

Wycieczkę widzimy tak:
dwa dystanse dłuższy i krótszy (około 30 i 15 km). Ten krótszy dystans dodatkowo podzielimy na dwie grupy szybsza i wolniejsza, żeby poradziły sobie z nim nawet osoby całkiem początkujące bo to wycieczka, a nie zawody. Zrobimy również spacer NW dla tych co lubią z kijami. Dla NW będzie trasa nie dłuższa niż 10 km.

Wy będziecie biegać i spacerować, a my zajmiemy się tym, żeby Wasi niebiegowi bliscy nie nudzili się w Dworku i żebyście nie padli z głodu i pragnienia na trasach. Potrafimy w punkty żywieniowe.

Dodatkową atrakcją będzie prelekcja Jędrka Maćkowskiego TRAIL CZY ULTRA? Co jest obecnie bardziej sexy?
Jeśli komuś Jędrka musimy jeszcze przedstawiać – to człowiek-instytucja polskiego biegania trailowego. Znamy go z magazynu Kingrunner ULTRA, znamy go także ze spektakularnych sportowych osiągnięć – jak ukończenie pierwszej (zerowej) Hardej Suki. Znamy go także z telewizji, kiedyś wydawał i prowadził programy telewizyjne. Jako ekipa Kingrunnera wspierali Eurosport w relacjach z Golden Trail Series. A pamiętacie „Rower Błażeja”? Tak, to był on. Czeka nas niezwykle interesujące spotkanie z człowiekiem, który zna odpowiedź prawdopodobnie na każde pytanie dotyczące biegów górskich.

Skąd czerpać energię na bieg?
Gościem specjalnym Zimowej Wycieczki Biegowej będzie Zosia Piotrowicz – dietetyk sportowy PZLA – współpracująca z polską kadrą narodową biegaczy, nauczyciel akademicki i – przede wszystkim – znakomita specjalistka w kwestii żywienia i suplementacji.
Znając niezwykłą energię bijącą od Zosi, jej drobiazgową wiedzę i bardzo przystępny sposób jej przekazania – czeka nas znakomicie spędzony czas.

Zabierzcie dzieciaki ze sobą!
Tak jak i w zeszłym roku, Wasze pociechy spędzą kilka owocnych godzin w towarzystwie (wraz ze swoimi pomocnikami) kobiety-rakiety – Katarzyna Strzępek, która na pewno sprawi, że nie będą się nudziły. Będzie część artystyczna, część ruchowa i mała, kulinarna niespodzianka.
Animacje zaplanowane są w godzinach 9.00-15.00

Tak było podczas poprzedniej wycieczki w Wiśniowej – KLIK i OGLĄDAJ

Strona wydarzenia na FB

Strona z zapisami

Strona zrzutki.pl

Ślady tras do pobrania na smartfony
Nordic Walking
Biegowe 15
Biegowe 30


Ewentualnie jeśli chcecie pobrać z TRASEO
Nordic Walking
Biegowe 15
Biegowe 30


FB