3, 2, 1 – Przerywamy milczenie!

Opublikowane przez admin w dniu

Jakoś tak niby pierwszy dzień wiosny, ale nam bliżej do drugiego dzisiejszego święta czyli Międzynarodowego Dnia Lasu.

A więc drodzy i drogie, a raczej ukochane i ukochani…

z tej okazji, chcemy poinformować, że zapisy na jesiennego LoveLasa są już: AK TY WNE!

Wystarczy wziąć kliknąć w TEN LINK do zapisów i się wziąć i zapisać i najlepiej to już z miejsca wziąć i opłacić bo wiadomo, że później to się zapomina, albo opłata rośnie, albo miejsc braknie i bida i płacz i zgrzytanie zębami i weź Rysiek pomóż ????

Rozgłaszajcie tę dobrą nowinę, nie zatajajcie tego przed znajomymi.

Bieg LoveLas JESIENIĄ to nasza flagowa impreza w każdym roku od 2017. Nawet jeśli robimy cztery edycje tak jak w 2022 to ta jesienna jest dla nas najważniejsza. Tym razem cykl 4 pory roku oparliśmy w większości o wycieczki biegowe. Pierwsza była 4 lutego w Wiśniowej. Zorganizowana wraz ze wspaniałymi ludźmi z Pogórze Ultra-Trail była niesamowitym przeżyciem dla nas. To był pierwszy raz poza naszą Puszczą Sandomierską. Udało się również zebrać 10 tysięcy złotych na cele charytatywne.

Druga wycieczka odbędzie się lada chwila 1 kwietnia. Tym razem z PUT wybieramy się w Bieszczady w gościnę do organizatorów majowego biegu UltraBies. Znów swoim bieganiem nakręcimy cel charytatywny i znów zintegrujemy się z biegową rozbawioną ekipą.

Wszyscy uczestnicy tych wycieczek otrzymują pamiątkowe magnesy, które wraz z jesiennym medalem stworzą jedną piękną całość 🙂

Warto wziąć ze sobą domowników, babcie, ciocie, wujków, mamy, taty, braci, siostry i tych naj najbliższych 🙂 również dzieciarnię bo będą mieli co robić gdy biegacze pogonią w las niczym dziki w trufle. Przewidzieliśmy pyszne jedzonko, wspaniałe animacje i konkursy, a dla chętnych, którzy zostaną dłużej – ognisko, banię i saunę.

Czy trzeba jeszcze jakoś specjalnie Was przekonywać, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby biegaczom stworzyć mega fajną atmosferę? Jeśli potrzebujecie jeszcze argumentów to zapraszamy do GALERII. To co, do zobaczenia?

FB