LoveLas 2023 tuż tuż

Opublikowane przez admin w dniu

Już się nie możemy doczekać. Przygotowania nabierają ostrego tempa. Gadżety się zamawiają, produkują i niebawem wjadą do naszego magazynku. W międzyczasie pojawiają się niespodzianki dzięki którym tegoroczna edycja nabiera rozmachu, którego się nie spodziewaliśmy. Do grona sponsorów dołączają kolejne firmy, które uatrakcyjniają nagrody dla tych co będą najszybsi, ale też będziemy dzięki tym firmom mogli rozdać kilka świetnych nagród rzeczowych tym, którzy zostaną z nami do końca w tę z pewnością pełną emocji sobotę 18 listopada.


Strefa dla bombelków

Ponieważ sami w większości jesteśmy rodzicami mniejszych lub większych dzieciaków to doskonale rozumiemy, że pasja biegacza ma ogromny wpływ na resztę rodziny. W związku z tym od kilku już edycji dbamy o to, abyście mogli przyjeżdżać do nas całymi rodzinami i żeby ta część rodziny biegacza która pozostaje w strefie start/meta żeby kibicować się nie nudziła. Tak też będzie tym razem. Dorośli biegają a dzieci się bawią pod okiem profesjonalistów.


Gadżety

Być może już widzieliście jakie koszulki ufundowała firma Van Berde zawodnikom, którzy wystartują na Dychę Van Berde. Wystarczy, że do 31 października opłacicie swój pakiet startowy, a znajdziecie w pakiecie takie cudo i będziecie mogli dumnie w niej hasać nie tylko po lasach. Po 31 października również jest szansa, ale już mniejsza. Jeśli cokolwiek z zapasów zostanie to być może będzie można wejść w jej posiadanie metodą kupna w sklepiku przy biurze zawodów.

Ten kubek pamiętają ci, którzy są z nami już kilka lat. Powtarzamy ten „gadżet” bo naszym zdaniem jest świetny i zgodnie z naszym założeniem dotyczącym gadżetów lovelasowych – jest przydatny cały rok i nie tylko do biegania. Takie kubeczki znajdą w pakietach zawodnicy Nordic Walking, LL25 i BLL50, oraz ci, którzy będą chcieli jeszcze dłużej pobiegać po trasach naszej Puszczy Sandomierskiej.


Medal

A oto medale zaprojektowane oraz wykonane przez niezawodną firmę ModernForms. Będą świetnym dopełnieniem układanki z pamiątkowych magnesów jakie otrzymywali uczestnicy organizowanych przez nas oraz zaprzyjaźnione ekipy Pogórze Ultra Trail i UltraBies – Biegi Górskie.


3. Mistrzostwa Polski Towarzystw Gimnastycznych „SOKÓŁ”

Po raz trzeci w ramach wydarzenia LoveLas zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski. Oprócz standardowych klasyfikacji OPEN kobiet i mężczyzn, najszybszym zawodnikom zrzeszonym w TG „Sokół” wręczone zostaną dodatkowe nagrody.

Trasy

Szymon – nasz budowniczy tras znów znalazł fajne ścieśki i drogi w naszych lasach i nawet jeśli byliście już u nas to będziecie mogli zobaczyć kolejne zakamarki. Trasy można oglądać, pobierać ślady, pakować w zegarki i trenować.

FB