Przedstawiamy sponsora – VAN BERDE

Opublikowane przez admin w dniu

Uczestników biegu Dycha Van Berde gorąco zachęcamy do dołączenia do specjalnej GRUPY na FB, gdzie na bieżąco będziemy publikować informacje dotyczące konkretnie tego biegu. Tam też będziecie mogli poznać firmę dokładniej i dowiedzieć się czym się zajmują.

Van Berde dostarcza gotowe produkty do zabezpieczania robót drogowych i poprawy bezpieczeństwa na drogach nie tylko w Polsce, ale też w Europie wschodniej i środkowej.

Siedziba firmy, działającej od 2005 r., znajduje się w Polsce w Tuszowie Narodowym. Tam też jest główny magazyn Van Berde. To centrum zarządzania wybudowane jest przy głównej trasie w pobliżu przecięcia głównych korytarzy transportowych. Takie położenie ma wielki atut w kwestii dostarczania i odbierania towaru z magazynu.

Ponadto firma Van Berde korzysta z odnawialnych źródeł energii. Panele fotowoltaiczne zasilają budynki w prąd, a pompa ciepła ogrzewa wodę i reguluje temperaturę wewnątrz biur i hal magazynowych.

Ekologia widoczna jest też w całym procesie produkcji podstaw pod znaki drogowe, na bazie recykatu gumowego i tworzywowego. Produkcja podstaw drogowych zapoczątkowała rozwój całej gamy wyrobów bezpieczeństwa ruchu drogowego w zakładach grupy Van Berde.

słupek Van Berde
FB