Delektujcie się

Niedzielne spotkanie transmitowane przez Polskie Radio Rzeszów!

Posłuchajcie materiału nagranego przez redaktora Dawida Osysko [słuchaj]

Tak jak już pisaliśmy wcześniej – nie ryzykowalibyśmy na Waszym miejscu pchanie się na parking w lesie bo jest niewielki i pewnie zajmą go zawodnicy startujący o 7:00 na BLL50+Namawiamy Was na to, abyście pozostawili samochody na parkingu przy Cmentarzu Komunalnym:
https://goo.gl/maps/us21Kn9XfygpmLfh8
Z tego parkingu w pobliże startu przewieziemy Was busem/autobusem i po bieganiu odstawimy na ten parking do Waszych bolidów.
W Bazie możecie skorzystać z depozytów. Worki już czekają.
Przestudiujcie koniecznie Przewodnik dostępny na naszej stronie internetowej bo zasięg w lesie jest kiepski i możecie się nie dodzwonić do ogrów w ostatniej chwili.
Przewodnik znajdziecie <TUTAJ>

RESTRYKCJE PRZEDŁUŻONE!
Ale wszystko już przygotowane, wszystko będzie czekało zgodnie z harmonogramem. Będzie pomiar czasu gdyby ktoś chciał sprawdzić jak szybko potrafi zwiedzać ścieżki mieleckiego lasu. Będziemy w lesie zgodnie z mapą i oznaczeniami dbać o to aby ci którzy zaklinają się, że przyjadą – bezpiecznie dotarli na koniec tras i nie zabłądzili i nie zgłodnieli. Przypominamy o tajemnym haśle „szyszunia” – podobno będzie działało 🙂

ZAPISUJCIE SIĘ!

Formularz rejestracji już przyjmuje.
Osoby, które zapisały się wcześniej na LL2020 i określiły się, że ich opłata ma być przeniesiona na edycję wiosenną 2021 nie muszą się zapisywać. Już jesteście na liście startowej.

Tak było w poprzednich edycjach.

Ranking Biegaczy Górskich - RateMyTrail.com
FB