Wycieczka biegowa

Opublikowane przez admin w dniu

Było narzekanie, że za mało górek, że za łatwo no to ruszyliśmy w las i usypaliśmy troszeczkę ?

A tak poważnie to mamy takie marzenie, żeby zrobić Love’Las 4 Pory Roku no i w związku z tym zapraszamy Was na wycieczkę trasami w nowym miejscu. Jak już (przy Waszym udziale) je dopieścimy to będą oficjalnie częścią edycji LATO oraz ZIMA.

Chcemy się z Wami spotkać i tak zupełnie beż pomiaru czasu i rywalizacji oraz całej tej spinki potruchtać i potem przy ognisku posłuchać co o tym wszystkim sądzicie.

Formularz zapisów znajdziecie <TUTAJ>. Jest drobna opłata (taka mała Wasza cegiełka do Love’Lasa), ale tylko po to, żeby jakoś jednak zdyscyplinować zainteresowanych, że skoro już się zadeklarowali i przelali te kilka monet to przybędą. Pozwoli nam to lepiej się zorganizować, żeby nikomu nie brakło kiełbaski, coli i innych dóbr (oczywiście możecie zabrać też swój prowiant).

Na potrzeby Porozumienia z Nadleśnictwem stworzyliśmy REGULAMIN, którego należy przestrzegać w trakcie wydarzenia. Zawiera on orientacyjny harmonogram tego co się w sobotę będzie działo 🙂 Klikajcie, czytajcie i stosujcie oczywiście bo las to żyjący organizm. Na dodatek ma być mocno upalnie, a to powoduje zagrożenie pożarami.

Gdzie to wszystko się odbędzie?

Jak wiecie w lesie pełno jest szlabanów, które zabezpieczają przed wjazdem niepowołanych osób. Nadleśnictwo udostępni dla nas wjazd tak, żebyście spokojnie dotarli na miejsce wydarzenia. Żeby bez problemów tam dojechać to musicie kierować się na to skrzyżowanie – TUTAJ
a później pojechać w stronę Blizna zgodnie ze znakiem.
Dokładne miejsce do którego musicie dotrzeć – TUTAJ
Na miejsce dojedziecie samochodami 🙂 Zostawicie je, zameldujecie się u organizatorów (czyli u nas), przywitacie, przybijecie piąteczki z Wandą, a następnie wywieziemy Was w las!
Przydzielimy Wam przewodników, żebyście się nie pogubili.

Orientacyjny harmonogram:

Sobota – 19.06.2021 r. 
9:00 – zbiórka przy “Jeziorko” śródleśny staw. 
9:30 – powitanie uczestników
9:45 – odjazd busa z uczestnikami w kierunku startu trasy 25 km.
10:00 – wspólny start uczestników wycieczki na trasie 25 km.
10:45 – odjazd busa z uczestnikami w kierunku startu trasy 10 km.
11:00 – wspólny start uczestników wycieczki na trasie 10 km.
13:30 – powrót busa z uczestnikami, którzy ukończyli wycieczkę na trasie 10 km.
14:00 – powrót busa z uczestnikami, którzy ukończyli wycieczkę na trasie 25 km.
14:30 – ognisko.

Planowane trasy wycieczki biegowej:

FB